Estilítza’t, millora el teu fons i la teva resistència, millora els nivells de colesterol, incrementa el teu flux sanguini, redueix els nivells d'estrès, sentir-te més lleuger, prepara el teu cos per tonificar ...

DillunsDimartsDimecresDijousDivendresDissabteDiumenge
07:10 - 08:00 S3
BODY COMBAT
WELLINGTON
07:15 - 08:00 SC
CYCLING
MARC B
CYCLING
ARNAU
CYCLING
CARLES
CYCLING
CARLES
08:05 - 08:55 S3
GLAM DANCE
EVA A
ZUMBA
MIREIA
09:00 - 09:50 S3
GLAM DANCE
EVA A
ZUMBA
CHUN
BODY COMBAT
WELLINGTON
09:15 - 10:05 S2
BODY COMBAT
MIREIA
09:30 - 10:15 SC
CYCLING
CARLES
CYCLING
ARNAU
CYCLING
CARLES
CYCLING
ARNAU
CYCLING
ARNAU
10:00 - 10:50 S2
STEP
ERICK
S3
ZUMBA II
MELANIA
ZUMBA
MARC G
GLAM DANCE
EVA A
ZUMBA II
CHUN
10:15 - 11:05 S2
BODY COMBAT
CHUN
10:30 - 11:15 SC
CYCLING
CARLES
CYCLING
CARLES
SALA FITNESS
DUET WALKING
ARNAU
DUET WALKING
ARNAU
DUET WALKING
ARNAU
11:00 - 11:45 SALA FITNESS
WALKING & BOX
WELLINGTON
11:00 - 11:50 S3
ZUMBA
ERICK
11:30 - 11:55 SALA FITNESS
RADIKAL/FUNCIONAL
AIDA
11:30 - 12:15 SC
CYCLING
ESTHER
12:30 - 13:00 SALA FITNESS
RADIKAL/FUNCIONAL
AIDA
12:30 - 13:15 SC
CYCLING
ESTHER
12:30 - 13:20 S3
ZUMBA
MELANIA
14:15 - 15:00 SC
CYCLING
ARNAU
CYCLING
ESTHER
CYCLING
ESTHER
CYCLING
ARNAU
14:15 - 15:05 S3
ZUMBA
CHUN
BODY COMBAT
CHUN
ZUMBA
CHUN
ZUMBA II
MIREIA
SALA FITNESS
WARRIORS
MARC B
WARRIORS
SELVI
15:15 - 15:45 S2
CARDIO HIIT
MIREIA
15:15 - 16:00 SC
CYCLING
SELVI
CYCLING
ESTHER
CYCLING
ESTHER
CYCLING
SELVI
15:30 - 15:55 SALA FITNESS
BOX TRAINING
ERICK
BOX TRAINING
MIREIA
BOX TRAINING
MARC G
16:00 - 16:50 S3
ZUMBA II
CHUN
ZUMBA
MELANIA
17:00 - 17:50 S2
ZUMBA II
WLADIMIR
S3
BODY COMBAT
MARC G
17:15 - 18:00 SALA FITNESS
RADIKAL JUNIOR
SELVI
RADIKAL KIDS
MELANIA
RADIKAL KIDS
MARC B
SC
CYCLING JUNIOR
CARLES
17:20 - 17:50 SALA FITNESS
RADIKAL/FUNCIONAL
WLADIMIR
18:00 - 18:50 S3
ZUMBA
MELANIA
ZUMBA
ERICK
18:10 - 18:55 S2
ZUMBA JUNIOR-KIDS
MARC G
S1
RADIKAL KIDS
WLADIMIR
18:15 - 19:00 SC
CYCLING
ARNAU
CYCLING
MARC B
CYCLING
ARNAU
CYCLING
WELLINGTON
SALA FITNESS
WARRIORS
MARC B
DUET WALKING
CARLES
18:20 - 18:40 SALA FITNESS
BOX TRAINING
PABLO
RADIKAL/FUNCIONAL
PABLO
19:00 - 19:50 S3
ZUMBA
SUPER CAROL
AERÒBIC
ERICK
STEP
ERICK
ZUMBA
MARC G
19:15 - 20:00 SC
CYCLING
CARLES
CYCLING
CARLES
CYCLING
MARC B
CYCLING
CARLES
CYCLING
WELLINGTON
SALA FITNESS
WALKING & BOX
WELLINGTON
19:15 - 20:05 SALA FITNESS
WARRIORS
MARIA
S2
BODY COMBAT
MARC B
AERÒBIC
ERICK
19:15 - 20:15 SALA FITNESS
RUNNERS
ARNAU
RUNNERS
ARNAU
WARRIORS
SELVI
20:15 - 20:40 SALA FITNESS
RADIKAL/FUNCIONAL
PABLO
20:15 - 20:45 S2
CARDIO HIIT
SELVI
20:15 - 21:00 SC
CYCLING
CARLES
CYCLING
CARLES
CYCLING
WELLINGTON
CYCLING
CARLES
20:15 - 21:05 S3
BODY COMBAT
MIREIA
BODY COMBAT
MARC B
ZUMBA
ERICK
S2
STEP
SUPER CAROL
ZUMBA II
MELANIA
SALA FITNESS
WARRIORS
MARC B
21:15 - 21:45 SALA FITNESS
CARDIO HIIT
MARC B
21:15 - 22:05 S3
ZUMBA
WLADIMIR

* CEM Cotxeres Borbó - Duet Sports es reserva el dret de modificació d'aquest horari.
Alta
on-line
Tornar a inici