DillunsDimartsDimecresDijousDivendresDissabteDiumenge
07:10 - 07:50 S2
PILATES
EVA A
ESQUENA SANA
EVA A
ESTIRAMENTS HOLISTICS
EVA A
IOGA
MIREIA
07:10 - 08:00 S3
BODY COMBAT
WELLINGTON
BODY PUMP
WELLINGTON
07:15 - 07:45 PP
AIGUAGYM 30'
CRISTIAN
AIGUAGYM 30'
EVA A
07:15 - 08:00 SC
CYCLING
MARC B
CYCLING
ARNAU
CYCLING
CARLES
CYCLING
CARLES
PP
AIGUA CTC
MARIA
08:00 - 08:45 PG
AIGUA CTC
CRISTIAN
PP
AIGUA CTC
WELLINGTON
08:05 - 08:20 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15' SF
CLAUDIA
ABDOMINALS 15' SF
CRISTIAN
ABDOMINALS 15' SF
EVA A
08:05 - 08:50 PP
AIGUA CTC
EVA A
AIGUA CTC
CARLES
PG
AIGUA CTC
EVA A
08:05 - 08:55 S3
GLAM DANCE
EVA A
PILATES
EVA A
TONIFICACIÓ
MELANIA
ESQUENA SANA
WELLINGTON
ZUMBA
MIREIA
08:15 - 09:15 SALA FITNESS
RUNNERS
ARNAU
09:00 - 09:15 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15' SF
CLAUDIA
09:00 - 09:45 PG
AIGUA CTC
CRISTIAN
AIGUA CTC
MELANIA
AIGUA CTC
WLADIMIR
PP
AIGUA CTC
WLADIMIR
AIGUA CTC
CHUN
09:00 - 09:50 S2
ESQUENA SANA
CHUN
ESTIRAMENTS HOLISTICS
EVA A
S3
GYM D'OR.CTC
EVA A
GLAM DANCE
EVA A
GYM D'OR
EVA A
ZUMBA
CHUN
ESQUENA SANA
MIREIA
BODY COMBAT
WELLINGTON
09:15 - 10:05 S2
BODY PUMP
MARC B
BODY COMBAT
MIREIA
BODY PUMP
CLAUDIA
09:30 - 10:00 S1
HIPOPRESIUS
CLAUDIA
09:30 - 10:15 SC
CYCLING
CARLES
CYCLING
ARNAU
CYCLING
CARLES
CYCLING
ARNAU
CYCLING
ARNAU
10:00 - 10:50 S3
ZUMBA II
MELANIA
ZUMBA
MARC G
GLAM DANCE
EVA A
ESQUENA SANA
EVA A
ZUMBA II
CHUN
BODY PUMP
WELLINGTON
S2
STEP
ERICK
10:05 - 10:55 S1
IOGA
CLAUDIA
IOGA
CLAUDIA
10:15 - 10:30 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15' SF
CRISTIAN
ABDOMINALS 15' SF
EVA A
ABDOMINALS 15' SF
MELANIA
ABDOMINALS 15' SF
CRISTIAN
ABDOMINALS 15' SF
EVA A
ABDOMINALS 15' SF
AIDA
ABDOMINALS 15' SF
AIDA
10:15 - 11:00 PG
AIGUA CTC
CHUN
AIGUA CTC
WLADIMIR
10:15 - 11:05 S2
GAC 50'
MARC G
PILATES
CLAUDIA
BODY PUMP
MIREIA
BODY COMBAT
CHUN
TONIFICACIÓ
CLAUDIA
10:30 - 11:00 S1
MEDITACIÓ 30'
SUSANNA
MEDITACIÓ 30'
SUSANNA
10:30 - 11:15 SALA FITNESS
DUET WALKING
ARNAU
ABDOMINALS 15' SF
CRISTIAN
DUET WALKING
ARNAU
DUET WALKING
ARNAU
SC
CYCLING
CARLES
CYCLING
CARLES
PG
AIGUA CTC
EVA A
AIGUA CTC
CHUN
AIGUA CTC
MIREIA
11:00 - 11:45 SALA FITNESS
WALKING & BOX
WELLINGTON
11:00 - 11:50 S3
ESQUENA SANA
CLAUDIA
ESTIRAMENTS HOLISTICS
SUSANNA
ESQUENA SANA
EVA A
QIGONG
SUSANNA
ESTIRAMENTS HOLISTICS
SUSANNA
ZUMBA
ERICK
11:05 - 11:55 S1
PILATES
CLAUDIA
11:15 - 11:30 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15' SF
CRISTIAN
ABDOMINALS 15' SF
EVA A
ABDOMINALS 15' SF
MELANIA
ABDOMINALS 15' SF
CRISTIAN
ABDOMINALS 15' SF
CLAUDIA
ABDOMINALS 15' SF
AIDA
ABDOMINALS 15' SF
AIDA
11:15 - 12:05 S2
PILATES
MARC B
CTC
CLAUDIA
GAC 50'
MIREIA
PILATES
EVA A
PILATES
EVA A
11:30 - 11:55 SALA FITNESS
RADIKAL/FUNCIONAL
AIDA
11:30 - 12:15 PG
AIGUA CTC
CARLES
AIGUA CTC
CHUN
AIGUA CTC
CHUN
SC
CYCLING
ESTHER
PP
AIGUA CTC
ARNAU
AIGUA SALUT
MIREIA
11:30 - 12:20 S3
BODY PUMP
MELANIA
12:00 - 12:45 PG
AIGUA CTC
WELLINGTON
12:05 - 12:55 S3
PILATES INICIACIÓ
EVA A
TAI-TXÍ
SUSANNA
IOGA
CLAUDIA
TAI-TXÍ
SUSANNA
TAI-TXÍ
SUSANNA
ESQUENA SANA
ERICK
S1
IOGA
CLAUDIA
12:15 - 12:30 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15' SF
EVA A
ABDOMINALS 15' SF
CHUN
ABDOMINALS 15' SF
CLAUDIA
12:15 - 13:05 S2
ESQUENA SANA
CLAUDIA
ESQUENA SANA
EVA A
12:30 - 13:00 SALA FITNESS
RADIKAL/FUNCIONAL
AIDA
12:30 - 13:15 SC
CYCLING
ESTHER
PP
AIGUA CTC
MARC G
12:30 - 13:20 S3
ZUMBA
MELANIA
13:00 - 13:30 S3
QIGONG KUNGFU
SUSANNA
13:05 - 13:55 S3
TAI-TXI II
SUSANNA
13:30 - 13:45 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15' SF
MELANIA
ABDOMINALS 15' SF
EVA A
ABDOMINALS 15' SF
CHUN
ABDOMINALS 15' SF
AIDA
13:30 - 14:00 S1
MEDITACIÓ 30'
SUSANNA
13:45 - 14:15 S3
CARDIO HIIT
MIREIA
GAC 30'
MARC B
14:15 - 15:00 SC
CYCLING
ARNAU
CYCLING
ESTHER
CYCLING
ESTHER
CYCLING
ARNAU
14:15 - 15:05 S3
ZUMBA
CHUN
BODY COMBAT
CHUN
ZUMBA
CHUN
ZUMBA II
MIREIA
TONIFICACIÓ
SELVI
S2
BODY PUMP
CLAUDIA
IOGA
CLAUDIA
BODY PUMP
SELVI
SALA FITNESS
WARRIORS
MARC B
WARRIORS
SELVI
15:00 - 15:15 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15' SF
MIREIA
ABDOMINALS 15' SF
MIREIA
ABDOMINALS 15' SF
MARC G
15:15 - 16:00 PP
AIGUA CTC
CHUN
AIGUA CTC
MIREIA
AIGUA CTC
MARC G
S3
TONIFICACIÓ
CHUN
BODY PUMP
MIREIA
PILATES II
SELVI
GAC 45'
SELVI
SC
CYCLING
SELVI
CYCLING
ESTHER
CYCLING
ESTHER
CYCLING
SELVI
PG
AIGUA CTC
CHUN
15:30 - 15:55 SALA FITNESS
BOX TRAINING
ERICK
BOX TRAINING
MIREIA
BOX TRAINING
MARC G
16:00 - 16:50 S3
ZUMBA II
CHUN
PILATES
MIREIA
TONIFICACIÓ
MIREIA
ZUMBA
MELANIA
PILATES
WELLINGTON
17:00 - 17:15 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15' SF
ERICK
ABDOMINALS 15' SF
POL
ABDOMINALS 15' SF
GERARD
ABDOMINALS 15' SF
WLADIMIR
ABDOMINALS 15' SF
GERARD
17:00 - 17:50 S3
TONIFICACIÓ
MIREIA
CTC
MIREIA
PILATES
EMILIO
IOGA
CLAUDIA
BODY COMBAT
MARC G
S2
ZUMBA II
WLADIMIR
17:10 - 18:00 S1
QIGONG
DANIEL
ESTIRAMENTS HOLISTICS
DANIEL
17:15 - 18:00 SALA FITNESS
RADIKAL KIDS
MARC B
RADIKAL KIDS
MELANIA
RADIKAL JUNIOR
SELVI
SC
CYCLING JUNIOR
CARLES
17:15 - 18:05 S2
ESTIRAMENTS HOLISTICS
ARNAU
17:20 - 17:50 SALA FITNESS
RADIKAL/FUNCIONAL
WLADIMIR
18:00 - 18:15 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15' SF
ERICK
ABDOMINALS 15' SF
POL
ABDOMINALS 15' SF
GERARD
ABDOMINALS 15' SF
GERARD
18:00 - 18:50 S3
PILATES II
MIREIA
ZUMBA
MELANIA
ZUMBA
ERICK
TONIFICACIÓ
CLAUDIA
TONIFICACIÓ
ERICK
18:10 - 18:55 S2
ZUMBA JUNIOR-KIDS
MARC G
S1
RADIKAL KIDS
WLADIMIR
18:10 - 19:00 S1
TAI-TXÍ
DANIEL
IOGA
EMILIO
TAI-TXÍ
DANIEL
18:15 - 19:00 SC
CYCLING
ARNAU
CYCLING
MARC B
CYCLING
ARNAU
CYCLING
WELLINGTON
SALA FITNESS
WARRIORS
MARC B
DUET WALKING
CARLES
18:15 - 19:05 S2
GAC 50'
SELVI
BODY PUMP
SELVI
ESQUENA SANA
WELLINGTON
BODY PUMP
MELANIA
18:20 - 18:40 SALA FITNESS
BOX TRAINING
GERARD
RADIKAL/FUNCIONAL
GERARD
19:00 - 19:15 SALA FITNESS
ABDOMINALS 15' SF
GERARD
ABDOMINALS 15' SF
GERARD
ABDOMINALS 15'
GERARD
ABDOMINALS 15' SF
GERARD
ABDOMINALS 15' SF
GERARD
ABDOMINALS 15' SF
GERARD
19:00 - 19:50 S3
ZUMBA
SUPER CAROL
TONIFICACIÓ
ERICK
AERÒBIC
ERICK
STEP
ERICK
ZUMBA
MARC G
19:10 - 20:00 S1
IOGA
MIREIA
ESQUENA SANA
DANIEL
PILATES II
EMILIO
IOGA
CLAUDIA
19:15 - 20:00 PP
AIGUA CTC
WLADIMIR
AIGUA CTC
SELVI
AIGUA CTC
POL
AIGUA CTC
MARC G
SC
CYCLING
CARLES
CYCLING
CARLES
CYCLING
MARC B
CYCLING
CARLES
CYCLING
WELLINGTON
SALA FITNESS
WALKING & BOX
WELLINGTON
19:15 - 20:05 S2
BODY PUMP
SELVI
BODY COMBAT
MARC B
GAC 50'
WLADIMIR
CTC
MELANIA
AERÒBIC
ERICK
SALA FITNESS
WARRIORS
MARIA
19:15 - 20:15 SALA FITNESS
RUNNERS
ARNAU
RUNNERS
ARNAU
WARRIORS
SELVI
19:55 - 20:10 S3
ABDOMINALS 15'
SUPER CAROL
ABDOMINALS 15'
ERICK
ABDOMINALS 15'
ERICK
ABDOMINALS 15'
ERICK
20:15 - 20:40 SALA FITNESS
RADIKAL/FUNCIONAL
GERARD
20:15 - 20:45 S2
CARDIO HIIT
SELVI
20:15 - 21:00 PP
AIGUA CTC
WLADIMIR
AIGUA CTC
ERICK
AIGUA CTC
MARC G
SC
CYCLING
CARLES
CYCLING
CARLES
CYCLING
WELLINGTON
CYCLING
CARLES
PG
AIGUA CTC
WLADIMIR
20:15 - 21:05 S3
BODY COMBAT
MIREIA
GAC 50'
SELVI
BODY COMBAT
MARC B
ZUMBA
ERICK
BODY PUMP
ERICK
S2
STEP
SUPER CAROL
ZUMBA II
MELANIA
TONIFICACIÓ
ERICK
PILATES
CLAUDIA
ESQUENA SANA
WLADIMIR
S1
PILATES II
SELVI
IOGA
EMILIO
SALA FITNESS
WARRIORS
MARC B
20:30 - 21:30 PG
SWIMMING
ARNAU
SWIMMING
ARNAU
21:15 - 21:45 SALA FITNESS
CARDIO HIIT
MARC B
21:15 - 22:05 S3
TONIFICACIÓ
SELVI
BODY PUMP
ERICK
ZUMBA
WLADIMIR
BODY PUMP
CARLES
S2
ESQUENA SANA
WLADIMIR
PILATES
MARC B
IOGA
CLAUDIA

* CEM Cotxeres Borbó - Duet Sports es reserva el dret de modificació d'aquest horari.
Alta
on-line
Tornar a inici